Wijziging e-mailadressen

Sinds maart 2022 zijn de e-mailadressen van de Pastoor, de Kapelaan en onze parochies als volgt gewijzigd.
Pastoor Lipsch: pastoor@federatiekana.nl
Kapelaan Nesaiyan: kapelaan@federatiekana.nl
Parochie Buggenum: buggenum@federatiekana.nl
Parochie Haelen: haelen@federatiekana.nl
Parochie Heibloem: heibloem@federatiekana.nl
Parochie Horn: horn@federatiekana.nl
Parochie Neer: neer@federatiekana.nl
Parochie Nunhem: nunhem@federatiekana.nl
Parochie Roggel: roggel@federatiekana.nl

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.