Hulpmisdienaars Jason en Lotte Neer

En wederom mocht de St. Martinusparochie in Neer op zaterdag 14 mei 2 communicantjes, Jason (voor de tweede keer) en Lotte, begroeten om pastoor Lipsch, samen met de acolieten te helpen tijdens de H. Mis.Vol trots werden de flambouwen gedragen en de tafel klaargemaakt. Goed gedaan hoor! Dankjewel Jason en Lotte dat jullie erbij waren!!

Bijeenkomst kerngroepen federatie Kana

Woensdag 11 mei vond in het Parochiecentrum te Neer een bijeenkomst plaats van alle kerngroepleden binnen de federatie Kana.Het doel van deze bijeenkomst was om met elkaar kennis te maken en van gedachten te wisselen over de werkwijze binnen de federatie Kana.Aan de hand van een powerpoint presentatie gaf Wim Engels een nadere toelichting. Na […]

Hulpmisdienaars Rens en Nina Neer

In Neer mochten Rens en Nina kapelaan Rajan helpen in de H. Mis. Zij droegen de flambouwen en hielpen de kapelaan bij het klaarmaken van de tafel. Goed gedaan hoor! Fijn dat jullie kapelaan Rajan op deze mooie moederdag hebben meegeholpen!

Meimaand – Mariamaand Neer

Elke vrijdag in de meimaand vindt er in de prachtige Mariakapel van Neer een Mis plaats.U bent hiervoor van harte uitgenodigd!

Hulpmisdienaars Jason en Stijn Neer

Jason en Stijn, wat fijn dat jullie erbij waren. Jullie hebben kapelaan Rajan goed geholpen in de H. Mis door het dragen van de flambouwen en het klaarmaken van de tafel.Een mooie voorbereiding op jullie Eerste H. Communie op donderdag 26 mei!

Vrijwilligersmiddag Neer

In het parochiekantoor te Neer vond donderdagmiddag de vrijwilligersmiddag plaats als dank voor de grote inzet van de vrijwilligers voor de parochie. Zij werden door pastoor Lipsch en kapelaan Rajan ontvangen met koffie, thee en een heerlijk stukje vlaai. Vervolgens verzorgde kapelaan Rajan een interessante presentatie over India. En tenslotte werd de middag afgesloten met […]

Hulpmisdienaars Nina Maessen en Niek Fijten Neer

Nina Maessen en Niek Fijten mochten, als hulpmisdienaars, zondag 24 april pastoor Lipsch meehelpen tijdens de H. Mis in de Martinuskerk te Neer.Zij droegen o.a. de flambouwen en mochten de tafel dekken.Nina en Niek, dank jullie wel voor jullie hulp, goed gedaan!

Rondleiding communicanten

Zaterdag 23 april verzamelden zich de communicanten en enkele ouders voor de kerk van Neer, waar zij werden ontvangen door Tjeu Scheepers en Pastoor Lipsch.Wat volgde was een uitgebreide rondleiding door de kerk, waarbij onder andere werd stilgestaan bij het doopvont en de biechtstoel. Ook werd er een bezoek gebracht aan het oksaal, waar je […]

Hulpmisdienaars Neer 10-4-2022

En ook in Neer mochten twee communicantjes pastoor Lipsch meehelpen in de H. Mis van 10 april 2022, Palmzondag. Zij hielpen o.a. bij het klaarmaken van de tafel en droegen de flambouwen.Na afloop van de mis mochten zij de gewijde palmtakjes uitdelen aan de parochianen. Dank jullie wel dat jullie erbij waren! Goed gedaan! Voor […]

Wijziging e-mailadressen

Sinds maart 2022 zijn de e-mailadressen van de Pastoor, de Kapelaan en onze parochies als volgt gewijzigd. Pastoor Lipsch: pastoor@federatiekana.nl Kapelaan Nesaiyan: kapelaan@federatiekana.nlParochie Buggenum: buggenum@federatiekana.nlParochie Haelen: haelen@federatiekana.nl Parochie Heibloem: heibloem@federatiekana.nl Parochie Horn: horn@federatiekana.nlParochie Neer: neer@federatiekana.nl Parochie Nunhem: nunhem@federatiekana.nlParochie Roggel: roggel@federatiekana.nl