Ons Pastorale team / Kerkbestuur

Algemene informatie

Ons Pastorale team

Pastoor Patrick Lipsch
(mobiel bij urgentie 06 – 54761208)
Bergerstraat 11
6086 BL Neer
Telefoon: 0475 – 510105
E-mail: pastoor@federatiekana.nl

Kapelaan Rajan Arulraj Nesaiyan 
(mobiel bij urgentie 06 – 47755001)
Schepenbank 17
6081 DB Haelen
Telefoon: 0475 – 480284
E-mail: kapelaan@federatiekana.nl

Kerkbestuur

Pastoor Patrick Lipsch – Voorzitter
(bij urgentie: 06 – 54761208)
Bergerstraat 11
6086 BL Neer
Telefoon: 0475 – 510105
E-mail: pastoor@federatiekana.nl

Jo Kuijpers – Vice-Voorzitter
Sloes 2
6086 PN Neer
E-mail: jokuijpers@kpnplanet.nl

Wim Janssen – Secretaris
Roggelseweg 32
6081 CT Haelen
E-mail: secretaris@federatiekana.nl

Louis Vermeulen – Penningmeester 
Graaf Janstraat 18
6085 EK Horn
E-mail: penningmeester@federatiekana.nl

Ellie aan den Boom – Begraafplaatsenbeheer
Bergerstraat 1
6086 BL Neer
E-mail: jaandenboom@home.nl

Wim Engels – Juridische Zaken
Kampweg 13
6083 BH Nunhem
E-mail: personelezaken@federatiekana.nl

Jetske Gilsing – Communicatie en PR 
Rijksweg 34
6085 AC Horn
E-mail: secretaris.horn@federatiekana.nl

Dorien Peters – Bestuurslid
Molenbergstraat 21
6083 AW Nunhem
E-mail: dhapeeters@kpnmail.nl

Henny van de Vorle – Pastorale Zaken
Hanssum 40c
6086 BV Neer
E-mail: pastoralezaken@federatiekana.nl

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.