Adressen

Kerkbestuur & kerngroepen

Pastorale team

Pastoor Patrick Lipsch – Voorzitter
(bij urgentie: 06 – 54761208)
Bergerstraat 11
6086 BL Neer
Telefoon: 0475 – 510105
E-mail: pastoor@federatiekana.nl

Kapelaan Rajan Nesaiyan
(bij urgentie: 06 – 47755001)
Schepenbank 17
6081 DB Haelen
Telefoon: 0475 – 480284
E-mail: kapelaan@federatiekana.nl

Kerkbestuur

Pastoor Patrick Lipsch – Voorzitter
(bij urgentie: 06 – 54761208)
Bergerstraat 11
6086 BL Neer
Telefoon: 0475 – 510105
E-mail: pastoor@federatiekana.nl

Jo Kuijpers – Vice-Voorzitter
Sloes 2
6086 PN Neer
E-mail: jokuijpers@kpnplanet.nl

Jetske Gilsing – Tweede secretaris
Rijksweg 34
6085 AC Horn
E-mail: secretaris.horn@federatiekana.nl

Wim Engels – P & O – vrijwilligers
Kampweg 13
6081 BH Haelen
E-mail: personelezaken@federatiekana.nl

Harry Huijsmans
Heldenseweg 16
6086 PE Neer
E-mail: harryhuysmans@home.nl

Wim Janssen – Secretaris
Roggelseweg 32
6081 CT Haelen
E-mail: secretaris@federatiekana.nl

Louis Vermeulen – Penningmeester 
Graaf Janstraat 18
6085 EK Horn
E-mail: penningmeester@federatiekana.nl

Dorien Peters 
Molenbergstraat 21
6083 AW Nunhem
E-mail: dhapeeters@kpnmail.nl

Henny van de Vorle – Pastorale Zaken
Hanssum 40c
6086 BV Neer
E-mail: pastoralezaken@federatiekana.nl

Ellie aan den Boom-Bongaerts
Bergerstraat 1
6086 BL Neer
Telefoon: 0475-593175
E-mail: jaandenboom@home.nl

Kerngroep Buggenum

Frank Severens – Voorzitter – communicatie – gebouwen – terreinen
Berikstraat 33
6082 AM Buggenum
E-mail: frank.severens@hotmail.com

H. Hillen – Administrateur
Holstraat 43
6082 BB Buggenum
E-mail: hpjhillen@hotmail.com

Henny van de Vorle – Pastoraal
Kasteellaan 9
6081 AN Haelen
E-mail: hennyvandevorle@outlook.com

Kerngroep Haelen

Albert Rijs – Voorzitter – communicatie

Joost de Meijer – Secretaris
De Wieert 7
6081 AL Haelen
E-mail: demeijerjoost@gmail.com

Wim Janssen – Plaatsvervangend Secretaris
Roggelseweg 32
6081 CT Haelen
E-mail: cwjanssen@kpnmail.com

Hetty Klootwijk-van Doolen – Administrateur
Houtrustlaan10
6081 CX Haelen
E-mail: h-j.klootwijk@home.nl

Wim Engels – P & O
Kampweg 13
6083 BH Nunhem
E-mail: wbmengels@hotmail.com

Kerngroep Roggel en Heibloem

Lisette Janssen – Voorzitster

Schaapsbrug 3
6089 NB Heibloem

E-mail: janssen.van.melick@hetnet.nl

Kerngroep Horn

Wim Tromp – Voorzitter-communicatie
De Peel 13A-3
6097 NL Heel
E-mail: voorzitter.horn@federatiekana.nl

Jacqueline Vesters – Vice-voorzitter – Personele Zaken
Graaf Jacobstraat 21
6085 CT Horn
E-mail: personelezaken.horn@federatiekana.nl

Jetske Gilsing – Secretaris
Rijksweg 34
6085 AC Horn
E-mail: secretaris.horn@federatiekana.nl

Louis Vermeulen – Administrateur
Graaf Janstraat 18
6085 EK Horn
E-mail: penningmeester.horn@federatiekana.nl

Mia Graef – Pastorale Zaken
Bergerweg 10
6085 AT Horn
E-mail: pastoralezaken.horn@federatiekana.nl

Marjo Smeets – Lid
Beurik 2a
6085 AD Horn
E-mail: bestuurslid.horn@federatiekana.nl

Kerngroep Neer

harry huijsmans – Voorzitter

tel: 0475-593645
E-mail: harryhuysmans@home.nl

Jacques Wetzels – Secretaris

tel: 0617592901
E-mail: j.c.wetzels@gmail.com

Kerngroep Nunhem

Tiny Nijssen – Administrateur
Kerkstraat 13
6083 AD Nunhem
E-mail: tiny@henn.nl

Jean-Peter Adams – Secretaris – communicatie
Bernhardstraat 23
6081 EN Haelen
E-mail: jp.adams@nunhem.nl

Jan Bertjens – P & O / Begraafplaats
Berkenlaan 13
6088 AM Roggel
E-mail: janbertjens@gmail.com

Dorien Peters 
Molenbergstraat 21
6083 AW Nunhem
E-mail: dhapeeters@kpnmail.nl

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.